Historia Firmy

Firma powstała w 2001 roku w małej rozwijającej się miejscowości w woj. Lubuskim niedaleko Zielonej Góry, jej założycielem i siłą napędową jest Artur Urbański. Nieprzerwanie od trzynastu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest jakość oraz trwałość produktów a także sposób ich funkcjonowania w zależności od potrzeb Klienta. Działalność firmy obejmuje indywidualną i kompleksową obsługę, służy doradztwem, testowaniem produktów, sprzedażą i usługami, a także montażem zakupionych produktów lub usług w domu i firmie. Dodatkowo oferujemy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, gwarantujące wydłużoną eksploatację produktów oraz maksymalne zadowolenie z użytkowania usług. Świadczenia objęte są gwarancją*.

We wdrażaniu wyznaczanych przez rynek, a przede wszystkim naszych Klientów wyzwań firma wyznacza nowe kierunki rozwoju i działa z duchem Green Technologies; wykorzystuje rozwiązania solarne w zasilaniu urządzeń telekomunikacyjnych, dysponuje środkami transportu przyjaznymi dla środowiska, wdraża proekologiczne rozwiązania technologiczne. Eksploruje możliwości biotechnologii, wdraża technologie 3d poprzez wizualizację i produkcję.

Priorytetem firmy było, jest i pozostanie na zawsze: dobro Klienta; sprostanie jego potrzebom, oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym. Szanujemy czas Klientów. Wasze zadowolenie jest najwyższą gratyfikacją.

//Dostępność pod telefonem 24h na dobę//

P.H-U ARTUR URBAŃSKI

realizuje projekt:

OPRACOWANIE INNOWACYJNEGO SYSTEMU KONTROLI TEMPERATUROWEJ OSÓB

Wysokość wkładu Unii Europejskiej: 99 450,00 PLN

UE projekt